Najlepsza indukcja? Płyta indukcyjna De Dietrich DTI853XE

Czy jest to najlepsza indukcja dostępna dzisiaj na rynku?

indukcja DeDietrich DTI853XE 300x242 Najlepsza indukcja? Płyta indukcyjna De Dietrich DTI853XE

De Dietrich DTI853XE

Największym atutem jaki posiada płyta indukcyjna De Dietrich DTI853XE są jej pola grzewcze. Najczęściej płyta posiada 4 lub 5 pól. Ten model ma tylko 2 pola (każde o mocy 3 600 W)… ale na tych polach garnki, lub inne naczynia (nadające się do gotowania na indukcji) mogą być ustawiane niemal w dowolnej konfiguracji. Na jednym polu, można ustawić np. 3 garnki a na drugim brytfanne.

Możliwości jakie posiada ta indukcja można zobaczyć na filmie:

Indukcja i jej funkcje

  1. Booster - super szybka indukcja – dzięki temu woda zagotuje się w mgnieniu oka, bo już w ciągu kilku lub kilkunastu sekund. (Na samym początku filmu)
  2. Ultra niskie temperatury – czyli bardzo delikatne podgrzewanie. Podobno przy standardowej płycie nie da się idealnie rozpuścić czekolady :) (Na filmie pokazana jako druga)
  3. Power  Track – płyta śledzi garnek. Jeśli gotujemy coś na jednym z pól i chcemy garnek przenieść na inne pole, naciskamy odpowiedni przycisk, przesuwamy garnek i na nowym polu mamy już grzanie o takiej samej mocy.

Uważam, taka indukcja sprawdzi się w kuchni, w której gotuje się często i dużo, a wygoda jest na pierwszym planie. Poza funkcjami tej płyty pokazanymi na filmie, warto wspomnieć, że jest ona bardzo bezpieczna. Ale to już temat na następny wpis.. Jeśli chcesz zobaczyć tę płytę na żywo, to zapraszam do naszego studio, bo mamy ją na ekspozycji.

Oprócz swoich właściwości technicznych wizualnie prezentuje się również świetnie. Z początku nie chcieliśmy tej płyty w studio ze względu na to, że ma ramkę ze stali nierdzewnej. Klienci częściej pytali o płyty na równi z blatem. Jednak jest ona zupełnie inna niż wcześniejsze ramki, z którymi mieliśmy styczność (głównie Bosch i Siemens), bo tam płyty były „w ramce” a De Dietrich jest tak jakby „na ramce”. Wygląda to naprawdę super.

A według Ciebie jaka indukcja jest najlepsza?

Wpisy powiązane:

Leave a Reply

CommentLuv badge